ГоловнаCуспільство

Від планових сезонних робіт до аварійних: озеленювачі КП «Міськзеленбуд» Дніпра продовжують піклуватись про зелені насадження міста

В умовах воєнного стану комунальники у Дніпрі продовжують виконувати свою роботу.

Працюють і озеленювачі КП «Міськзеленбуд». Пан Віталій три роки тому був машиністом на тепловозі, але мусив звільнитись. У пошуках роботи поцікавився у фахівців з КП «Міськзеленбуд» про професію і пішов сюди працювати. 

«Я сам з села, тож доглядати за зеленими насадженнями трохи вмію. Тут вже піднавчили. Роботи не складна, її вистачає як влітку, так і взимку. Бо зима – це саме час обрізати дерева, поки вони не встигли «прокинутись». А зараз обрізаємо живоглоти», — поділився озеленювач КП «Міськзеленбуд» Дніпровської міської ради Віталій Ярудовол. 

Таку обрізку проводять, аби посилити ріст бічних пагонів кущів та надати рослині естетичного вигляду. 

«Прополюємо навколо кущів, аби убезпечити їх від травмування. Такі роботи — раз на місяць не лише на цій локації (Сонячна Набережна, — ред.), а й по всьому місту. Крім цього, прополюємо лунки дерев та обрізаємо парослі. Такі роботи починаємо з квітня. Звісно, через спеку робота ускладнюється, адже ці зелені насадження під сонцем. Але не робити ми цього не можемо, бо наші рослини загинуть», — розповіла садівниця Лівобережної виробничої дільниці КП «Міськзеленбуд» Дніпровської міськради Оксана Олефір. 

З початком великої війни багато працівників комунальних підприємств Дніпра вступили до Сил оборони. Крім цього, хвилі мобілізації періодично створюють дефіцит кадрів на комунальних підприємствах та у підрядних організаціях. Тож КП «Міськзеленбуд» Дніпровської міськради запрошує на роботу. Перші три місяці — на випробувальний термін, навчають специфіки роботи. Щодо працевлаштування можна звертатись до КП «Міськзеленбуд» (вул. Ірпінська, 4-А), тел.: 098-036-73-05.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook