ГлавнаяСпорт

​Спортсменів Дніпропетровщини виховують понад 2,5 тис тренерів

​Спортсменів Дніпропетровщини виховують понад 2,5 тис тренерів

На Дніпропетровщині працюють понад 2,5 тис тренерів. Сьогодні разом з колегами вони вперше в історії України відзначають професійне свято. Про це сповістили у Дніпропетровській ОДА. 

«Сьогодні Україна вперше відзначає День тренера. Вітаємо всіх професіоналів, які надихають на блискучі перемоги. Дають настанови, корисні і у спорті, і в житті», – наголосив начальник управління молоді і спорту ОДА Олександр Пшеничников. 

За роки незалежності тренери Дніпропетровщини виховали 7 олімпійських чемпіонів. Серед таких наставників – Володимир Морозов. У 2012 році його підопічні Катерина Тарасенко, Наталія Довгодько, Анастасія Коженкова та Яна Дементьєва взяли «золото» з академічної греблі на Олімпійських іграх. 

«Тренер – це ідейний натхненний. Він має об’єднати команду та повести її до перемоги. Бути беззаперечним авторитетом. Горіти та заряджати цією енергією спортсменів. Бо інакше нічого не вийде», – зазначив Заслужений тренер України Володимир Морозов. 

Спортсмени завжди мають відчувати впевненість свого тренера, наголосив Володимир Морозов. 

«Ти хвилюєшся, переживаєш. Але спортсмени не мають цього бачити, –поділився Володимир Морозов. – Коли твої підопічні отримують найвищий результат – відчуваєш таку радість, що не можеш спати!». 

За три останні десятиліття 224 спортивні наставники Дніпропетровщини отримали звання «Заслужений тренер України».

День тренера в Україні відзначатимуть щорічно 19 липня. Відповідний Указ підписав Президент Владимир Зеленский.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook