ГоловнаНадзвичайні події

Масована атака на область: понівечені енергооб'єкти, дачні будинки, є постраждалі

Протягом цієї ночі та під ранок ППО знищила над Дніпропетровщиною 24 повітряні цілі – по 12 ракет та безпілотників. Працювали у Дніпровському, Криворізькому, Павлоградському, Новомосковському, Кам'янському районах. Втім, через чергову масовану атаку на регіон є й руйнування. Постраждали люди. 

Як повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області, пошкоджені кілька енергетичних об'єктів – у Дніпровському, Криворізькому та Кам'янському районах. На одному з них постраждав чоловік. Йому надали необхідну медичну допомогу, оговтуватися буде вдома. 

У Кам'янському, де ворог потрощив дачний кооператив, ще п'ятеро поранених. Серед них – 5-річна дівчинка. Дитині надали меддопомогу. Лікуватиметься амбулаторно. Як і жінки 19 та 47 років. А двоє чоловіків, 36 та 47 років, госпіталізовані. Один з них – "важкий". 

Зруйновані 3 дачні будинки, ще 4 – пошкоджені. Понівечені автомобілі.

Не припиняється й терор Нікопольщини. Через атаку на Нікополь, яка сталася вчора надвечір, пошкоджений санаторій, 3 приватні будинки, господарські споруди. 

Вночі ворог адарив по Марганецькій громаді і Нікополю. Знищений магазин. Пошкоджений павільйон з ремонту одягу. Люди цілі.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook