Уламки, «хрускіт» битого скла під ногами, запах гару. Один із дачних кооперативів Кам’янського пережив пекельну атаку. Представники місцевої влади обходять подвір’я людей, фіксують руйнування, збирають потреби. Мешканцям потрощених осель надали соціальне житло.
![](https://i.most-dnepr.info/079/32/6606ff7e69da0.jpeg)
«Такий вигляд має ненависть, звіряча жорстокість й аморальність ворога. Камʼянське. У тамтешніх приватних оселях вирувало мирне життя. Місцеві вже почали приводити до ладу подвір’я після зими, готувалися обробляти городи». Тепер частина будинків потрощена. Декілька – знищені. Усе – наслідки нічної російської атаки», – зазначив очільник регіону Сергій Лисак.
![](https://i.most-dnepr.info/093/52/6606ff8ca3612.jpeg)
Серед пошкоджених й житло пані Ольги. Вона з родиною переобладнала дачу у капітальний будинок. Тут і мешкають. У ніч проти п’ятниці згадує свист, гул, вуха заклало. Онуки дуже перелякались, плакали. Побігли ховатися в погріб.
![](https://i.most-dnepr.info/101/27/6606ff94333fe.jpeg)
«У нас тут потрощило усе. А поряд взагалі немає будинку нашого сусіда Сергія. В нього страшні поранення, стан важкий, у реанімації. Залите он усе кров’ю у дворі. Мій син одразу побіг надавати йому допомогу. Вони куми. Давно товаришують. Коли постраждалого доправили до лікарні, тиск був 30 майже на нуль. Він фактично помирав. Молимося за Сергійка», – каже пані Ольга.
![](https://i.most-dnepr.info/115/14/6606ffa239d0b.jpeg)
Зізнається, бажає терористам, які запускають ракети, пережити те саме, що й вона вночі. Впевнена, нормальна людина не може таке вчинити іншій людині.
![](https://i.most-dnepr.info/122/47/6606ffa961942.jpeg)
Пані Світлана ховалась від вибухів у кімнаті, де найменше вікон. Каже, земля буквально здригалась. Все посипалося, впала люстра. Господарка дачі виявилася заблокованою у домі. Довелося кликати на допомогу, вибиратися через вікно.
Жінка запевняє, прикипіла серцем до свого будинку. Вже поприбирала уламки. Зять закрив плівкою вибиті вікна.
![](https://i.most-dnepr.info/018/52/6607003f96f71.jpeg)
«Двадцять років мешкаю у дачному будиночку. Нічого не залишилося тепер. Пощастило, що мене вдома не було. Хата розбита. Руїни. Відновленню не підлягає», – зітхає ще одна мешканка кооперативу пані Валентина.
![](https://i.most-dnepr.info/010/54/6606ffb8ad357.jpeg)
Ворог масовано атакував Україну у ніч проти п’ятниці.
![](https://i.most-dnepr.info/019/35/6606ffc1a0c56.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/027/56/6606ffc9d2c4c.jpeg)