Протягом дня гучно було на Нікопольщині. Ворог бив дронами-камікадзе. Їх спрямував на район 8. А ще – 4 рази обстріляв з артилерії. Потерпали Нікополь, Марганецька і Мирівська громади. Постраждала людина, повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.
![](https://i.most-dnepr.info/106/58/6610292145b95.jpeg)
Осколкові поранення отримав 71-річний чоловік. Лікуватиметься амбулаторно.
![](https://i.most-dnepr.info/025/54/6610294f47c22.jpeg)
Пошкоджені 5 приватних будинків, господарська споруда, соціальний заклад. Зачепило лінії електропередач.
![](https://i.most-dnepr.info/034/59/661029d788c07.jpeg)
Вибух пролунав сьогодні і в Зеленодольській громаді, що на Криворіжжі. Під час польових робіт на боєприпасі підірвався трактор. Техніка пошкоджена. Та головне, що не постраждали люди.
![](https://i.most-dnepr.info/053/06/661029ea3c0ab.jpeg)