Ввечері ворог ще двічі бив по Нікопольщині. З артилерії – по Марганецькій громаді. Дроном-камікадзе – по Покровській. На ранок терор району продовжився. Під ударом – Нікополь та Мирівська громада. Люди цілі. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.
![](https://i.most-dnepr.info/079/58/6666cbe3ad25d.jpeg)
Пошкоджені 4 приватні будинки, 2 господарські споруди, гараж, парник та приватний рибальський човен. А ще газогони та лінія електропередач.
![](https://i.most-dnepr.info/102/41/6666cbfa5ef3b.jpeg)
За уточненою інформацією, через одну з учорашніх атак на райцентр постраждала 44-річна жінка. Їй надали необхідну меддопомогу. Лікуватиметься амбулаторно.
![](https://i.most-dnepr.info/126/61/6666cc12d6ad1.jpeg)
![](https://i.most-dnepr.info/032/39/6666cc33af43a.jpeg)