ГоловнаКультура

У Дніпрі на День міста відкрили бронзову міні-скульптуру «Міст Олександра Поля»

У Дніпрі на День міста відкрили бронзову міні-скульптуру «Міст Олександра Поля»

12 вересня в Дніпрі на День міста відкрили бронзову міні-скульптуру «Міст Олександра Поля». Її встановили на фонтані навпроти міської ради. Це перша бронзова міні-скульптура в рамках проєкту «Відчуй Дніпро», повідомляють у прес-службі міської ради.

За словами автора проєкту Карена Агаджаняна, ще буде 7 міні-скульптур, які встановлять у середмісті. Вони будуть різної тематики, але всі присвячені історії Дніпра.

«Перша міні-скульптура – це міст Поля – Амурський міст, як його ще називають «Старий міст». Загалом проєкт «Відчуй Дніпро» ‒ це історія нашого славетного міста в бронзових міні-скульптурах. Реалізуємо його для підвищення культурної та туристичної привабливості Дніпра. Міні-скульптури, які символізують історію, стали невід\'ємною частиною архітектури багатьох європейських міст. І переконані, що Дніпро посяде гідне місце в такій світовій тенденції»,

— зазначив Карен Агаджанян.

Організатори придумали прикмету: якщо потерти міні-скульптуру і загадати бажання, то воно обов’язково здійсниться.

Дніпрянка Вероніка разом з дітьми долучилася до святкових заходів, зокрема, побувала і на відкритті міні-скульптури: «Гарний проєкт. Це так символічно, що історичні факти закарбовують у таку бронзову скульптуру. Любимо, пишаємося Дніпром, його видатними діячами, тими, хто його так успішно розвивав, зокрема, Олександром Полем».

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook