ГоловнаКультура

Вперше в Дніпрі – вікторина в онлайн форматі, присвячена видатному діячу Олександру Полю

18 вересня в Дніпрі вперше відбудеться онлайн-вікторина «Олександр Поль -людина століття!». До участі запрошуються всі, хто бажає спробувати свої сили в інтелектуальних змаганнях. Це перша гра, яка відкриває цикл з 6-ти онлайн-вікторин для мешканців міста «Легенди Дніпра».

Про це повідомляють у прес-службі Дніпровської міськради.

«Уявити місто без діяльності Олександра Миколайовича Поля сьогодні неможливо. За його ініціативи, у невелике і не досить розвинене місто провели залізницю, через бурхливий Дніпро збудували капітальний залізничний міст, який з’єднав лівий та правий береги. Саме тут побудували заводи, тут стала розвиватися промисловість, наука і, врешті, культура. Раціональне, продумане місто, яке знаходиться в русі та постійно шукає шляхи до самовдосконалення – основу для цього створив саме Поль. Тому говорити про наше місто і не говорити при цьому про Олександра Поля - неможливо», - зазначив директор Комунального підприємства "Етнографічні парки Дніпра" ДМР Дмитро Каюк.

Для того, щоб взяти участь у вікторині, потрібно зібрати команду з 6-ти осіб та зареєструватися за посиланням : https://forms.gle/h6JJySU7pJqfTFyw8. Участь у грі безкоштовна! Реєстрація триватиме до 18 вересня включно.

«Вікторина, присвячена Олександру Миколайовичу Полю, складатиметься з трьох блоків по 12 питань. Щоб відповісти на них, глибинних знань з історії не потрібно, достатньо лише любити наше рідне місто. Звичайно, на переможців чекають подарунки – лімітована серія келихів «Дніпро». Їхній дизайн розроблено авторами логотипу міста. Запрошуємо всіх. 18 вересня о 18:00 відбудеться перша гра, а через кожні два тижні по п’ятницях будуть проходити наступні вікторини, тож долучайтеся», - повідомила заступниця директора департаменту - начальниця управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики ДМР Дар'я Біла.

18 вересня о 18:00 відбудеться трансляція гри на YouTube-каналі Департаменту гуманітарної політики ДМР: https://www.youtube.com/channel/UCpNDHp7RNbi6wMkZBpkyGJg

Деталі за телефоном: 093 505 99 97

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook