ГоловнаКультура

У Дніпрі стартував V міжнародний фестиваль авторської пісні «Облака» ім. Олександра Галича

У Дніпрі стартував V міжнародний фестиваль авторської пісні «Облака» ім. Олександра Галича

2 жовтня у Дніпрі розпочався V міжнародний фестиваль авторської пісні «Облака» ім. Олександра Галича. Урочисте відкриття традиційно провели біля меморіальної дошки, розташованої на будинку, в якому мешкав видатний бард, поет і драматург. Фестиваль проходить у рамках програми «Культурна столиця». 

Про це повідомили у прес-службі Дніпровської міської ради

«Вже п’ятий рік поспіль ми відкриваємо фестиваль на цьому місці, біля будинку, де народився Олександр Галич, і де зараз висить меморіальна дошка. Це такий душевний захід, який дає заряд бадьорості та настрою на всі дні проведення фестивалю», - сказав засновник фонду «Культурна столиця» Григорій Гельфер.

Цього року у зв’язку з введенням карантинних обмежень на фестиваль приїхали тільки автори та виконавці з різних міст України, а також з Москви. 

«За задумом тут мали бути автори із Франції, Польщі та Германії. Однак, через коронавірус, на жаль, ми не побачимо та не почуємо їх цього року. Приїхали наші друзі з Києва, із Запоріжжя, з Харкова, з Москви. Разом ми будемо продовжувати знаходити нові таланти та популяризувати авторську пісню», - сказав арт-директор фестивалю Дмитро Долгов.

Триватиме фестиваль 2, 3 та 4 жовтня та матиме розлогу програму. Із повним її розкладом можна ознайомитися на офіційному сайті https://dneproblaka.com.ua/

«На жаль, ситуація із коронавірусом нам трохи зіпсувала наміри. До нас не приїдуть всі гості, яких ми запросили. Але фестиваль ми таки проводимо, і програма наша буде насиченою. Відбудуться конкурсні концерти, прослуховування, робота з майстрами, гала-концерти, веселі гумористичні концерти, дитячі програми. А в неділю наш фестиваль авторської пісні завершиться великим концертом «Облака», який відбудеться в Аерокосмічному центрі», - розповів координатор проєктів програми «Культурна столиця» Вадим Гефтер.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook