ГоловнаКультура

На Дніпропетровщині пройде фест «Французька весна»

На Дніпропетровщині пройде фест «Французька весна»

У квітні на Дніпропетровщині – «Французька весна». Фест відкриє концерт піаністки Кім Барб’є в обласній філармонії. Планується і онлайн зустріч з французьким письменником. А ще – презентація нового муралу. Про це стало відомо на зустрічі з керівництвом «Альянс Франсез Дніпро», що пройшла у Дніпропетровській ОДА. 

«Дніпропетровщина гостинна для всіх національностей та культур. Зацікавлені і в розвитку відносин з Францією. Фестиваль «Французька весна» – чудова нагода для мешканців долучитися до європейських цінностей», – зазначив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов. 

Фест «Французька весна» проходить щороку. 2020-й став винятком через пандемію. 

«На цьогорічну «весну» запланували багато культурних цікавинок. Їх реалізація залежатиме від епідемічної ситуації. Сподіваємося, додаткових обмежень не буде. І мешканці Дніпропетровщини зможуть без перешкод ознайомитися з культурою нашої країни», – сказав директор громадської організації «Альянс Франсез Дніпро» Тібо Аюн. 

Фестиваль стартує 6 квітня. В обласній філармонії у Дніпрі пройде концерт талановитої французької піаністки Кім Барб’є. У її віртуозному виконанні лунатимуть твори Скарлатті, Дебюссі, Моцарта, Рахманінова, Шопена, Баха-Зілоті. Початок о 19:00. Вхід вільний. 

25 квітня до Дніпра завітає відомий мураліст Попай. Він володіє багатьма стилями живопису. У стінописах поєднує пейзажі та ліричні абстракції. Роботи Попая – завжди буйство кольорів. Протягом тижня митець розписуватиме одну зі стін Придніпровської академії будівництва та архітектури. 

У планах на 29 квітня – онлайн-зустріч письменника Еріка-Еммануеля Шмітта з українськими шанувальниками французької літератури. 

Більше про «Французьку весну-2021» – тут. 

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook