Інформація від рятувальників про оперативний стан в Дніпропетровскій області

Сьогодні, 22 березня, у ІА «Мост-Днепр» пройшла онлайн-конференція за темою: «Інформація від рятувальників про оперативний стан в Дніпропетровскій області».

У прес-конференції взяла участь:

  • Начальник відділу зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Євгенія Дудка.

З 14 по 20 березня рятувальники Дніпропетровщини здійснили 645 оперативних виїздів. Більшість з них стосувалися підпалу екосистем. Тому надзвичайники ще раз звертаються до жителів регіону – не паліть сміття. Про це в ході онлайн-конференції наголосила начальник відділу зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Євгенія Дудка.

«За тиждень на Дніпропетровщині сталося 400 небезпечних подій, а саме виявлення вибухонебезпечних предметів, ліквідація наслідків дорожньо-транспортних пригод та пожежі»,- сказала вона.

Євгенія зауважила, що на сьогодні пожеж відбулося надзвичайно багато, особливо в екосистемах: «За тиждень у Дніпропетровській області сталося 48 пожеж у житловому секторі та понад 300 у екосистемах».

Варто зазначити, що займання трапляються, не випадково, не від ворожих обстрілів та не від природних умов, а від рук самого населення.

Начальник відділу зв'язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС у Дніпропетровській областіповідомила, що рятувальники вкотре наголошують – не випалювайте сухостій та не прибирайте свої присадибні ділянки методом спалювання сміття.

 «На сьогоднішній день у нас в країні військовий час. С 3 березня були внесені зміни до кримінального кодексу України, які прирівнюють спалювання екосистем до дезертирства. Тому особам, які будуть впіймані за підпалом сміття загрожує від 10 до 15 років позбавлення волі. Поки що ми тільки надаємо рекомендації та просимо жителів регіону не порушувати Закон України, однак вже найближчим часом ми спільно з поліцією будемо проводити рейди», - резюмувала Євгенія Дудка.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook