ГлавнаяОбщество

Перші 10 нових автобусів передали школам Дніпропетровщини

Сучасні, комфортні та безпечні. Перші 10 шкільних автобусів передали навчальним закладам області. Їх придбали коштом державної субвенції. Ключі від новенького транспорту вручив керівникам опорних шкіл очільник регіону Олександр Бондаренко.

«У шкільному автопарку області – 474 автобуси. Але він потребує постійного оновлення, тому щороку закуповуємо новий транспорт для підвозу учнів і педагогів. Прагнемо, аби діти на вчителі з усіх куточків Дніпропетровщини могли безпечно та з комфортом дістатися до навчальних закладів, – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. –  Цьогоріч для сільських та селищних закладів освіти закупили 32 шкільні автобуси на загальну суму близько 59 млн грн. Перші 10 з них вже сьогодні вирушили до різних населених пунктів області».

Перша партія автобусів вирушила до Апостолівського, Павлоградського, Новомосковського, П’ятихатського,  Криворізького, Юр’ївського, Магдалинівського районів. А також Межівської, Томаківської та Перещепинської  громад.

«Автобуси – безпечні, комфортні та економічні. Кожен розрахований на 30 місць. Усі сидіння – м’які, з пасками безпеки. Внутрішнє «начиння» та двигун – більш сучасні та потужні, порівняно зі старою моделлю», – розповів  водій автобусу Сергій Яровий.

Новенькі «Еталони» поповнили автопарки Межівської школи №1, Губиниської опорної школи №2, Томаківської школи №1, Богданівської, Жовтооолександрівської, Новов’язівської, Софіївської, Магдалинівської, Левенцівської шкіл та Кам’янської школи Апостолівського району.

«У нашій школі навчається понад 400 дітей. Є дві філії, які розташовані на досить великій відстані від опорного закладу. Саме до однієї з них буде підвозити учнів з навколишніх сіл цей новий автобус», – сказала директорка Богданівської опорної школи Вікторія Бондаренко.

Найближчим часом опорні навчальні заклади області отримають ще 22 шкільні автобуси.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook