ГлавнаяОбщество

У Дніпрі на Монастирському острові вперше підняли Державний Прапор України

У Дніпрі на Монастирському острові вперше підняли Державний Прапор України

У Дніпрі в День Державного Прапору України вперше на Монастирському острові біля водоспаду «Поріг ревучий» замайорів жовто-блакитний стяг. Під час урочистої церемонії представники «Муніципальної варти» під супровід Гімну України підняли державний символ на 20-ти метровий флагшток. Про це сообщіли в прес-службі Дніпровського міської ради.

На майданчику біля флагштоку студенти Національного університету імені Олеся Гончара співали українські пісні. Усі охочі дніпряни мали можливість долучитися до святкування Дня Державного Прапору України.

Так, для Володимира Яценко цей день є важливим святом: «Це не просто стяг, а вже частина мене, і я його шаную».

Дніпрянин Назар Карімов добре обізнаний в історії України та вважає, що прапор – це символ боротьби за незалежність: «Я як патріот України вшановую її героїв від Київської Русі до сьогодення. Прапор – це символ єдності та перемоги. Під ним ми вибороли Незалежність, перемогли на Майдані та звільняємо наші села на Донбасі. Я впевнений, що він буде майоріти над Донбасом, Кримом і над всіма іншими територіями України».

Для дніпрянки Ольги Свестун важлива Україна і її незалежність: «Державний Прапор – це гордість країни, й так повинно бути в кожній державі».

Микола Лукашов вважає прапор своїм сакральним символом: «Прапор України – це стяг, що раніше означало «стягувати війська і весь народ». У Прапорі закарбовано наш герб, який є самим древнім і потужним символом. Наш прапор – це символіка і це святі речі для українців. Нація відчуває себе єдиною, якщо має свої символи».

Окрім цього, для містян на Монастирському острові працював ярмарок майстрів.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook