ГоловнаCуспільство

У Кривому Розі планують реконструювати найбільший спорткомплекс у місті

У Кривому Розі планують реконструювати найбільший спорткомплекс у місті

Юні спортсмени Кривого Рогу отримають сучасну базу для тренувань та занять спортом. Вперше за багато років планують реконструювати найбільший у місті спорткомплекс «Металург», що належить місцевій ДЮСШ №1. Його осучаснять за національною програмою «Велике будівництво». Із планом реконструкції ознайомився Президент України Володимир Зеленський під час робочої поїздки на Дніпропетровщину. 

Про це повідомили у прес-службі ДніпроОГА.

«По всій Україні потрібно створювати ще більше сучасних умов для спорту, для всіх видів фізичної активності, – сказав Президент України Володимир Зеленський. – Оновлення таких великих інфраструктурних об'єктів, як «Металург», дасть змогу підліткам реалізовувати свої амбіції та азарт. А отже, соціальне життя українців буде прогресивнішим і здоровішим». 

Багатофункціональний стадіон «Металург» збудували півстоліття тому. Та наразі спорткомплекс в аварійному стані, ним ніхто не користується. 

Нині готують проєкт реконструкції. Вона включатиме в себе осучаснення стадіону, поля, трибун та зовнішнього освітлення, а також капремонт фасаду. 

«Розвиток спорту – в наших пріоритетах. У різних куточках області створюємо сучасні умови для занять фізичною культурою та спортом. Інфраструктуру оновлюємо за Президентською програмою «Велике будівництво» та обласною «Будівництво 100+», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – Зараз триває підготовка до реконструкції Криворізького спорткомплексу «Металург». За півстоліття він здобув добру славу, проте давно потребував оновлення. Після завершення роботи над проєктом і вирішення фінансових питань розпочнемо його модернізацію». 

На території спорткомплексу облаштують нові футбольні поля та спортмайданчики. У приміщенні будівлі стадіону – декілька спортзалів: для важкої атлетики, боксу, фітнесу, карате, греко-римської боротьби та ігрових видів спорту. 

Розпочати будівельні роботи планують 2021-го.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook