ГоловнаCуспільство

Прямий діалог з громадою Дніпра: зустріч директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури зі слухачами «Університету третього віку»

Прямий діалог з громадою Дніпра: зустріч директора департаменту транспорту та транспортної інфраструктури зі слухачами «Університету третього віку»

У Дніпрі слухачі «Університету третього віку» в форматі прямого діалогу з владою зустрілися із директором департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Ігорем Маковцевим.

Про це повідомили у прес-службі міськради

«На зустрічі у нас вийшла доволі жвава дискусія. Було поставлено багато питань, на більшість з яких ми відповіли одразу. Ті питання, що потребують більш детального вивчення, були зібрані та поставлені на облік для подальшого опрацювання. Більше всього дніпрян цікавило питання пільгового проїзду. У нас існує така ситуація, коли водії відмовляються перевозити пасажирів за пільгами. Це не допустимо, бо в місті не існує обмежень на користування суспільним транспортом. Ми з цим боремося протягом усієї нашої каденції. У цьому випадку на перший план виступають моральні принципи водіїв. Ми їх виховуємо та записуємо від них вибачення в соціальних мережах. Взагалі механізму впливу на водія в департаменті транспорту немає, проте є – на перевізника. Для розв'язання цих питань у нас є ціла група, яка максимально швидко реагує на факти відмов водіїв перевозити дніпрян пільгової категорії. Тому звертайтеся до департаменту транспорту та транспортної інфраструктури. Для цього необхідно зафіксувати номер автобуса, маршруту і час проїзду. Окрім цього, за останній місяць було прийнято рішення розмістити інформацію в суспільному транспорті про правила перевезення людей пільгової категорії. Взагалі живе спілкування завжди приємне, і всі пропозиції ми приймаємо і аналізуємо», - розповів Ігор Маковцев.

Дніпрянин Сергій Чайка вважає, що завдяки таким зустрічам він отримує більше інформації про ситуацію в місті: «Ми маємо прямий контакт з безпосередніми виконавцями, які керують різними напрямками роботи в нашому місті. Після таких зустрічей ми розуміємо, що не кинуті напризволяще і до нас дослухаються. Це додає оптимізму».

Таїсія Морквина від самого початку бере участь у всіх заходах «Університету третього віку». На таких зустрічах вона дізнається про все, що відбувається у місті: «Такий формат зустрічей корисний для усіх небайдужих до розвитку міста людей. Окрім спілкування з місцевою владою, ми ділимося переживаннями одне з одним. Тепер, знаючи відповіді, ми можемо обмінюватися своїми враженнями з іншими».

Тетяна Салтикова задоволена, що в місті є можливість пенсіонерам поспілкуватися із міською владою: «Зустрічі дуже ефективні, бо просто так поставити своє питання представникам міської влади й отримати відповідь – дуже складно. На зустрічі приходять справжні професіонали своєї справи, й вони можуть відповісти на кожне наше питання».

Після зустрічі всі питання та контакти були зібрані на опрацювання департаментом транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради. Відповідь слухачі «Університету третього віку» отримають у зручному для них форматі.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook