ГлавнаяОбщество

Чиста вода, свіже повітря, безпечний ґрунт: у «Команді Дніпра» розповіли, яким бачать здорове Дніпро

Чиста вода, свіже повітря, безпечний ґрунт: у «Команді Дніпра» розповіли, яким бачать здорове Дніпро

Для чистої води - моніторингові станції, для свіжого повітря - виведення заводських викидів за межі міста. Представники «Команди Дніпра» розробили план, слідуючи якому, влада та громада будуть спроможні зробити Дніпро чистим та здоровим.

Про це повідомили в прес-службі партії.

«У нашому місті найвеличніша річка, оспівана Тарасом Шевченком. Могутній Дніпро має нас надихати та надавати силу! Ми мусимо зберегти чисту воду, бо вона - саме життя. В місті повинно бути більше незалежних пересувних лабораторій для оцінки повітря та грунту, більше моніторингових станцій для води. В Дніпрі має працювати система фільтрації та виведення заводських викидів за межі міста, щоб знизити отруєння життєвого простору.

Ми маємо відновити екологію ріки Дніпро шляхом ліквідації наявних забруднень та контролю за промисловими і громадськими викидами, а також збільшити кількість сміттєвих баків та урн у місті, щоб викорінити несанкціоновані звалища сміття», - говорять у прес-службі.

Представники партії також вважають, що громадськість міста також має бути проінформована про порушення екологїї та залучена до контролю та реалізації екологічних програм.

Нагадаємо, раніше лідерка партії Олександра Клімова розповіла, як зробити Дніпро туристично привабливим.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook