ГлавнаяОбщество

З початку року фахівці Центрів обслуговування клієнтів "Дніпрогазу" надали майже 186 тис консультацій

З початку року фахівці Центрів обслуговування клієнтів "Дніпрогазу" надали  майже 186 тис консультацій

У 2020 році оператори Центрів обслуговування клієнтів АТ «Дніпрогаз» опрацювали майже 186 тис звернень від клієнтів. Щомісяця за консультаціями до газовиків звертаються більше 23 тисяч споживачів природного газу Дніпра та Дніпровського району. Про це повідомили в пресс-службі АТ «Дніпрогаз».

З 16 березня, у зв’язку з введенням карантинних обмежень працівники Центрів обслуговування клієнтів працюють у віддаленому режимі. Для того, щоб скоротити ризики захворювання і поширення коронавірусу, до 31.10.2020 року всі консультації фахівці Центрів обслуговування АТ «Дніпрогаз» продовжують здійснювати в телефонному режимі за номерами: (056) 78-78-104 та (067) 62-63-104.

З початку карантину фахівці Центрів обслуговування "Дніпрогазу" надали клієнтам близько 155 тис дистанційних консультацій. Переважна більшість з них стосувалася передачі показань лічильників газу та перевірки стану особового рахунку на предмет заборгованості чи переплати, а також особливостей користування онлайн-сервісами і експрес-реєстрації «особистого кабінету» на сайті 104.ua.

 «В Україні пролонговано дію адаптивного карантину, отже ми продовжуємо працювати онлайн для мінімізації ризиків зараження клієнтів компанії та наших працівників, – розповідає начальник управління клієнтського сервісу АТ "Дніпрогаз" Марина Коваленко. – Для зручної взаємодії мешканців міста з газовою компанією наші фахівці постійно працюють над розробкою та вдосконаленням зручних онлайн-сервісів».

Для передачі показань лічильника, перевірки особового рахунку, здійснення оплати за послуги розподілу природного газу мешканці Дніпра та Дніпровського району можуть обрати для себе найзручніший варіант із запропонованого переліку сервісів: скористатися «особистим кабінетом» на сайті 104.ua, мобільними додатками 104 Mobile (для Android) і 104 Mobile Light (для iOS), а також чат-ботами 7104ua в Viber і Telegram, або зателефонувати до Контакт-центру АТ «Дніпрогаз».

Довідка:

104.ua – це єдиний сервіс для споживачів природного газу в Україні, можливості якого в 2019 році забезпечили 100 млн контактів з клієнтами. Найбільш популярними є онлайн послуги: особистий кабінет, який обслуговує 2,8 млн клієнтів щомісяця, 104 Бізнес онлайн – сервіс для бізнесу, мобільні додатки 104 Mobile та 104 Mobile Light, Viber-bot 7104ua і Telegram 7104ua. Контакт-центр 104.ua забезпечує 45 млн контактів з клієнтами на рік. Сервіс 104.ua включає в себе також мережу зі 120 центрів обслуговування клієнтів "104.ua Клієнтській простір" в 16 областях. Центри щорічно обслуговують 5 млн клієнтів.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook