ГлавнаяОбщество
Спецтема

Оновлена інформація щодо ситуації із коронавірусом у Дніпрі

Оновлена інформація щодо ситуації із коронавірусом у Дніпрі

У Дніпрі станом на 29 вересня зафіксовано 3708 підтверджених випадків захворювань на коронавірус, 1974 осіб з цим діагнозом одужали. Наразі у 21-й інфекційній лікарні перебуває 204 пацієнти з COVID-19 і п’ятеро із них підключені до апарату штучної вентиляції легень (ШВЛ). У 16 лікарні перебувають 97 пацієнтів з підтвердженим діагнозом - коронавірус, з них троє перебувають на ШВЛ. Також у дитячій лікарні № 6 перебуває шість пацієнтів зі встановленим діагнозом - коронавірус. 

Про це під час брифінгу 29 вересня повідомила завідувачка амбулаторії № 5, сімейна лікарка КНП «Дніпровський центр первинної медико-санітарної допомоги № 6» ДМР Олена Герасименко.

Продовжують працювати мобільні бригади з ПЛР-системою. Наразі вони здійснили 4766 виїздів та обстежили 20763 осіб. 

«У зв’язку із зниженням температури підвищується ризик захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції. Тож, будь ласка, якомога частіше мийте руки, дотримуйтесь протиепідеміологічних правил. Якщо у вас є нежить, використовуйте одноразові серветки та одразу їх викидайте. Намагайтеся дистанціюватися від пацієнтів, які мають ознаки гострих респіраторних вірусних інфекцій. Будьте здорові, бережіть себе», - сказала Олена Герасименко.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook