ГлавнаяОбщество

ДТЕК Дніпровські електромережі відновлює енергопостачання постраждалих через негоду районів Дніпра та області

ДТЕК Дніпровські електромережі відновлює енергопостачання постраждалих через негоду районів Дніпра та області

Увечері 30 вересня дощ і штормовий вітер призвели до ряду аварійних відключень в Дніпропетровській області. За ніч фахівці компанії повернули світло в оселі близько тисячі жителів регіону. Наразі 57 бригад працюють над відновленням енергопостачання знеструмлених негодою районів. Про це повідомили в пресс-службі ДТЕК Дніпровські електромережі.

Найбільше постраждали Дніпро, а також Підгороднянський, П'ятихатський та Новомосковський райони. Енергетики працювали всю ніч, щоб повернути світло в оселі мешканців області. В першу чергу, усували обриви проводів через повалені дерева, які представляли найбільшу загрозу. Після чого відновлювали роботу повітряних ліній. На ранок були ліквідовані аварії на трьох високовольтних лініях 6-10кВ та більше сотні ліній низької напруги 0,4 кВт, а також 58 трансформаторних підстанціях. Електропостачання відновили для тисячі жителів області. Без світла залишається ще трохи більше 900 абонентів, в тому числі – два населених пункти в П'ятихатському та Магдалинівському районах.

«Зараз в ліквідації аварій задіяні 57 бригад – 140 фахівців компанії і 50 одиниць техніки. Відновлюємо пошкоджені лінії в Магдалинівському, Новомосковському та інших постраждалих районах. У Дніпрі аварійні бригади працюють на вулицях Передовий, Козакова, Героїв Сталінграда, а також Тираспільській, Енергетиків та інших районах міста. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб в найкоротші терміни повернути світло в оселі всіх постраждалих від негоди жителів. Всі роботи плануємо закінчити до 18:00», – повідомив керівник технічного департаменту ДТЕК Дніпровські електромережі Дмитро Черкашин.

ДТЕК Дніпровські електромережі діє в інтересах України, поділяє цінності суспільства і розуміє, що наявність постійного і безперебійного електропостачання – запорука безпеки і комфорту жителів області.

Поради під час можливих масових відключень через негоду:інформацію про аварійні відключення можна перевірити на сайті компанії в розділі Аварійні відключення. Якщо ваша адреса там є, – енергетики вже знають про відключення і відновлюють електропостачання. Якщо ви не знайшли свою адресу – повідомте про це у кол-центр ДТЕК Дніпровські електромережі за телефонами (056) 790 99 00, (066) 790 99 00 або (067) 790 99 00, на сайті компанії або через сторінкуFacebook.

ДТЕК Дніпровські електромережі нагадує також про необхідність дотримання правил електробезпеки: при сильному вітрі не можна перебувати поблизу ліній електропередачі; не наближатися до обірваного проводу ближче, ніж на 8-12 метрів та ні в якому разі не торкатися його. При виявленні проводів, що впали на землю, обірваних або провислих проводів, відкритих дверей та люків електроустановок, а також пошкоджених опор, – прохання повідомляти про це в кол-центр.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook