ГлавнаяОбщество

Якісна бізнес-освіта, створення бізнес-інкубаторів, розвиток експорту: у «Команді Дніпра» розповіли, як зробити Дніпро доброзичливим до підприємництва

Якісна бізнес-освіта, створення бізнес-інкубаторів, розвиток експорту: у «Команді Дніпра» розповіли, як зробити Дніпро доброзичливим до підприємництва

Дніпро має бути доброзичливим для підприємництва. Саме тому представники політичної партії «Команда Дніпра» розробили план, за яким має розвиватися бізнес у місті. Так, допомогу підприємництву у Дніпрі варто розпочати з доступної та якісної бізнес-освіти, далі надавати підтримку стартапам та розвивати експорт через включення бізнесу в світові мережі.

Про це повідомили в прес-службі партії.

«Ми прагнемо глибокого діалогу між владою та бізнесом. Наше місто має шалений людський потенціал і йому треба дати дорогу! Допомога бізнесу повинна нарешті вилитися у конкретні дії. Так, ми маємо надавати доступну, якісну та актуальну бізнес-освіту; підтримувати підприємців та стартапи досвідченими менторами, що допомагають заощадити час та кошти на етапістановлення бізнесу. В Дніпрі варто створити бізнес-інкубатори та бізнес-лабораторії для розробки прототипів і виведення їх на міжнародний ринок.Також необхідно розвивати експорт через включення бізнесу в світові мережі», - говорять у прес-службі.

У партії зазначили, що прагнуть залучати локальних та зовнішніх інвесторів для створення нових підприємств і забезпечення городян робочими місцями, а також розвивати бізнес-нетворкінг із залученням бізнесменів з усього світу.

Читайте також: Комунікаційний міст між владою та дніпрянами: як його побудувати знає «Команда Дніпра»

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook