ГлавнаяОбщество

17-18 жовтня у Дніпрі відбудеться хакатон «Hack for Dnipro»

17-18 жовтня у Дніпрі відбудеться хакатон «Hack for Dnipro»

Експертка з організації бізнес-заходів та роботи зі стартапами Соломія Бойко повідомила, що 17-18 жовтня у Дніпрі у Fabrica L відбудеться хакатон «Hack for Dnipro», мета якого - знайти розумні рішення та проекти для міста, які дозволять комфортно жити.

Про це стало відомо під час прес-конференції.

«17-18 жовтня ми проводитимо хакатон Hack for Dnipro: розумні рішення для жителів міста. Цей захід проходитиме у Fabrica L (район вул. Казакова). Мета хакатону - знайти розумні рішення та проекти для нашого міста, які дозволять комфортно жити. Під час заходу відбуватимуться майстер-класи, буде організована командна робота, аби у висновку отримати 10-12 проектів, які можуть бути реалізовані на теренах нашого міста», - сказала Соломія Бойко.

Для участі у заході необхідно подати заявку в електронній формі на сайті проекту. Соломія Бойко зазначила, що брати участь можуть як люди, які мають ідеї, так і ті, хто вміє працювати й шукає собі команду для досягнення загальної мети. 

Нагадаємо, раніше представник «Команди Дніпра», фахівець з електронного документообігу Євгеній Поляруш розповів, що політична партія розробила план розвитку та діджиталізації міста, що дозволить поширити діджитал усім містом для пришвидшення процесів та покращення рівня послуг.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook