ГлавнаяОбщество
Спецтема

«Дніпро сьогодні перетворюється на одну велику інфекційну лікарню», - Сергій Риженко.

«Дніпро сьогодні перетворюється на одну велику інфекційну лікарню», -  Сергій Риженко.

Головний лікар лікарні Мечникова провів черговий брифінг стосовно лікування хворих на COVID – 19.

Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської облради

Наразі в лікарні перебуває 120 пацієнтів, які важко лікуються від коронавірусних пневмоній. 20 пацієнтів – у критичному стані в реанімації. 100 медиків щодня рятують їхні життя. Щоденно лабораторія Мечникова виявляє понад 200 нових випадків COVID – 19. 

Та щодня за зміну виконують понад 70 томографій для людей, в яких є ускладнення з диханням та інші симптоми захворювання.

«В багатьох випадках томографію треба зробити терміново. Не можна навіть чекати до ранку. Багато людей саме після томографа ми госпіталізуємо. Хворих багато, тому з понеділка ми же готові відкривати ще один корпус. Щоб всі дніпряни могли отримати належну кваліфіковану допомогу. Лікарів недостатньо, тому ми проводимо спеціальні курси, де навчаємо надавати допомогу при ковіді лікарів інших спеціалізацій», - сказав Сергій Риженко.

До брифінгу також приєднався Олександр Толубаєв, заступник головного лікаря. Він переніс хворобу і вже повернувся до роботи: 

«Як пацієнт, як лікар хочу сказати, що хвороба тяжка, відновлення після неї тривале і складне. Щодня ми тут бачимо людей із жахом в очах, всі вони хочуть жити, але ще вчора не вірили в коронавірус. Бережіть себе, використовуйте засоби захисту».

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook