ГлавнаяОбщество

У «Команді Дніпра» розповіли, як розкрити спортивний потенціал міста

У «Команді Дніпра» розповіли, як розкрити спортивний потенціал міста

Здоров'я - це комплексний підхід. У «Команді Дніпра» розповіли, якими бачать шляхи розвитку спортивного потенціалу міста та як прагнуть популяризувати фізичну культуру серед дніпрян.

Про це повідомили в прес-службі партії.

«Фізична культура формується з дитинства, тому дуже важливо запроваджувати різноманітні тренування та аматорські ігри у школах. Також надавати можливість підтримувати фізичну форму людям старшого віку. Як ми це бачимо? Через впровадження безоплатних секцій у школах;шкільних аматорських батлів та універсіадчерез створення ігрових майданчиків у дворах житлових будинків (стрітбол, волейбол, бадмінтон). Варто організовувати сімейні змагання у нових формах для популяризації фізичної культури, а також освітні програми та клуби оздоровлення для всіх груп населення», - відмічають у партії.

Представники «Команди Дніпра» вважають, що місто має визначні спортивні традиції та велетенський потенціал. Наші спортсмени можуть гідно представляти Дніпро на міжнародних турнірах і приймати гостей у себе. І починати діяти треба вже зараз.

«Необхідно відновити та розвивати спортивну інфраструктуру, проводити юніорські змагання із залученням іноземних гостей. Обов’язковим є обмін досвідом з провідними країнами, а також розвиток спортивного туризму», - зазначили у партії.

Нагадаємо, раніше представники «Команди Дніпра» висловлювали думку, що кожен дніпрянин має отримати можливість розкрити свій потенціал. Задля цього в місті потрібно розвивати творче середовище, проводити міжнародні фестивалі та запровадити системи грантів для втілення іноваційних творчих проектів.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook