ГоловнаCуспільство

Київстар - платник податків №1 у галузі зв’язку

Київстар -  платник податків №1 у галузі зв’язку

Асоціація платників податків України оголосила результати Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків-2019» і нагородила кращих. Журі обирало переможців серед національних компаній, які дотримуються податкової дисципліни, створюють робочі місця, займаються благодійництвом та сплачують найбільше податків до держбюджету серед підприємств своєї галузі.

Про це повідомляє прес-служба "Київстар". 

Київстар вже одинадцятий рік поспіль стає переможцем рейтингу  з найвищим результатом серед великих підприємств галузі інформації та телекомунікацій. Так, за 2019 рік компанія сплатила до держбюджету понад  8 млрд грн податків та зборів. А за 23 роки роботи в Україні  загальна сума податків, які сплатив Київстар, перевищила 70 млрд грн.

Крім цього, Київстар щороку інвестує мільярди гривень у розвиток в Україні сучасних мобільних технологій. Навіть у 2020 році, коли український бізнес змушений заощаджувати через пандемію та локдаун, Київстар майже на 40% збільшив свої капітальні витрати, щоб побудувати мережі 4G у сільській місцевості. На сьогодні зв’язок 4G Київстар доступний на території, де проживає 85% населення України.

За 23 роки роботи в Україні оператор залучив інвестицій на суму 5,4 млрд доларів США. На ці кошти побудована найбільша в країні телеком мережа, яка обслуговує 25,4 млн абонентів мобільного зв’язку і 1,2 млн абонентів «Домашнього інтернету».

Київстар розвиває бізнес з урахуванням потреб суспільства. Компанія допомагає Національній поліції України у розшуку зниклих дітей, підтримує навчальні проекти для школярів, що розвивають навички підприємництва, організує стажування для студентів та навчання в галузі Big Data, разом із «Українською біржою благодійності» започаткував проєкт SMS-благодійності «Дитяча надія», запровадив платформу з онлайн уроками з нових мобільних технологій для літніх людей. Під час пандемії COVID-19 Київстар надав абонентам безкоштовних послуг зв’язку на суму  50 млн гривень, а також виділив 30 млн грн для закупівлі апаратів штучної вентиляції легень, захисних костюмів для медиків, тощо.  Соціальний проєкт Київстар «Смартфон для батьків» отримав престижну міжнародну нагороду в галузі комунікацій - European Excellence Awards.  

Протягом 2020 року Київстар визнано найкращим роботодавцем України, найдорожчим національним брендом, телеком-оператором року, найбільшим платником податків у телеком галузі та лідером соціальної відповідальності.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook