ГлавнаяОбщество

Відродження «Метеору» — старт покладено

Усім відомий видовищно-спортивний комплекс Палац Спорту «Метеор» може отримати друге життя. З цього приводу в обласній раді відбулося засідання робочої групи. Його провели перший заступник голови облради Геннадій Гуфман та голова профільної комісії з питань розвитку спорту та молоді Михайло Кошляк. Про це йдеться на сайті "Життя Дніпра"

«Метеор» — знакова спортивна та культурна споруда нашої області. Останні роки вона стояла покинутою і я вірю, що ми здатні повернути в неї життя. Місто Дніпро заслуговує на сучасний спортивний та культурний заклад міжнародного рівня. Реконструкція та перетворення колишньої легенди на нову — потребує чималих зусилль. Ми починаємо цей шлях», — зазначив перший заступник голови Дніпропетровської обласної ради Геннадій Гуфман.

Півроку тому видовищно-спортивний палац «Метеор» перейшов до комунальної власності Дніпропетровської обласної ради. З 2014 будівля стоїть закритою. Наразі організовано охорону та відеонагляд за об‘єктом, аби забезпечити його захист від вандалів.

За словами Генадія Гуфмана, до найближчої сесії облради на розгляд депутатів готується проект рішення, який стане одним з перших невеликих, проте важливих рішень для подальшого шляху. Його прийняття дозволить на юридичному рівні розпочати процес відродження «Метеору».

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook