ГлавнаяОбщество

Сплатіть за доставку газу – будьте впевнені у своєму комфорті в холод

Під час опалювального періоду йде найбільше навантаження на газорозподільну систему. Газовики працюють цілодобово, щоб підтримувати безаварійний та безперебійний процес розподілу газу споживачам. АТ «Дніпропетровськгаз» нагадує своїм клієнтам, що вчасна сплата за розподіл блакитного палива – це запорука тепла та затишку в оселях кожного! Про це повідомили в прес-службі АТ «Дніпропетровськгаз».

Тариф на розподіл газу для клієнтів компанії складає 1,17 грн пез ПДВ за кубічний метр. Щомісячний платіж фіксований протягом усього року. АТ «Дніропетровськгаз» нагадує, що плата за розподілу газу здійснюється до 20 числа місяця, в якому споживач отримує послугу. Тобто за лютий – до 20 лютого.

Вартість доставки розраховується прозоро та формується на основі показників споживання за минулий газовий рік. Щоб дізнатися вартість доставки необхідно суму кубів спожитого газу за минулий газовий рік ( з 31 вересня по 1 жовтня) помножити на тариф. Отриману суму поділити на 12. Це і буде вартість щомісячного платежу за доставку газу.

Сплачувати за розподіл блакитного палива можна багатьма способами: у відділенні банкуна пошті, через платіжні термінали.

Реквізити АТ «Дніпропетровськгаз» для перерахування коштів від фізичних осіб за послуги розподілу природного газу:

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОПЕРАТОР ГАЗОРОЗПОДІЛЬНОЇ СИСТЕМИ «Дніпропетровськгаз» 

МФО 300119

ЄДРПОУ 03340920

IBAN UA343001190000026006044266001

АТ "Альянс Банк"

Призначення платежу - за послуги розподілу природного газу, особовий рахунок, ПІБ, адреса.

Але набагато зручніше робити це онлайн: в Особистому кабінеті на сайті 104.ua; за допомогою чат-ботів «7104ua» у Viber та «7104ua» у Telegram та за допомогою мобільних додатків 104Mobile для Android та 104Mobile Light для iPhone. 

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook