ГлавнаяОбщество

Стартував всеукраїнський форум «Україна 30. Інфраструктура»

Стартував всеукраїнський форум «Україна 30. Інфраструктура»

У Києві стартував 3-й всеукраїнський форум «Україна 30». Учасники говоритимуть про інфраструктурні проєкти. Акцент – на втіленні національної програми «Велике будівництво». Зустріч триватиме три дні. Її відкрив Президент України Володимир Зеленський. Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської ОДА.

«Програма «Велике будівництво» – не лише красива картинка чи імпульс, а й ставлення держави до простих людей. Це те, чим люди користуються щодня. І те, що залишимо нащадкам», – наголосив Президент України Володимир Зеленський.

Якісні дороги, зручні та безпечні мости. Осучаснені школи, дитсадки, лікарні, стадіони. Такі основні вектори програми «Велике будівництво». 

«На Дніпропетровщині оновлюємо інфраструктуру. У Старих Кодаках зводимо «з нуля» дитсадок. Реконструюємо дитячу лікарню в Дніпрі. У медзакладах облаштовуємо сучасні приймальні відділення», – підкреслив заступник голови Дніпропетровської ОДА Максим Беспальчук. 

На Дніпропетровщині втілюють і один із наймасштабніших проєктів «Великого будівництва». Вперше в сучасній історії України зводять «з нуля» трасу. Нова дорога Н-31 з’єднає Дніпро зі столицею держави. 

Форум «Україна 30. Інфраструктура» триватиме з 22 до 24 лютого.

У Києві вже пройшли два форуми із серії «Україна 30». Вони були присвячені боротьбі з коронавірусом та тарифам.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook