ГлавнаяОбщество

У Дніпрі територію табору «Діти Дніпра» готують до сезону–2021

У Дніпрі територію табору «Діти Дніпра» готують до сезону–2021

Працівники КП «Оздоровлення та відпочинок» готують муніципальний табір «Діти Дніпра» до сезону–2021: прибирають листя, сухостій, висаджують квіти. Про це повідомляє прес-служба Дніпровської міської ради.

«Щороку з потеплінням приїжджаємо, розчищаємо газони, квітники, майданчики підмітаємо, прибираємо листя (його після зими багато). Треба, щоб табір у належному санітарному стані був, а також діти бачили навколо себе чистоту», – поділилася Лариса Василенко, представниця господарської служби комунального підприємства. 

Щоб привести до ладу територію, знадобиться майже місяць, бо її площа більше ніж 10 гектарів. «Ми ще висаджуватимемо кущі, різноманітні квіти, підрізатимемо дерева. Згодом дійдемо до корпусів», – розповів Денис Чепур, заступник директора КП «Оздоровлення та відпочинок». Він додав, що торік через карантинні обмеження заклад не приймав маленьких відпочивальників, проте територію табору підготували для старших: насолодитися природою змогли вчителі, медики та працівники бюджетних установ.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook