ГоловнаCуспільство

Штормове попередження: аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі переведені у посилений режим

Штормове попередження: аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі переведені у посилений режим

У Дніпропетровській області оголошено штормове попередження. За інформацією Дніпропетровського регіонального центру з гідрометеорології, 20 квітня в області пануватиме південно-західний циклон з дощем, градом та посиленням вітру до 15-20 метрів на секунду. Негода може призвести до аварійних відключень в регіоні. Про це повідомили в прес-службі компанії.

Ускладнення погодних умов відповідає І-му рівню небезпеки (жовтий). У зв’язку з погіршенням погоди та штормовим попередженням аварійні бригади ДТЕК Дніпровські електромережі переведені у посилений режим готовності та працюватимуть 24/7, аби забезпечити клієнтів надійним електропостачанням.

«ДТЕК діє в інтересах України, піклується про своїх клієнтів та робить усе, аби в їхніх оселях завжди були світло та комфорт. Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі переведені у посилене чергування та готові оперативно ліквідовувати аварії у разі потреби», – повідомив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.

ДТЕК Дніпровські електромережі просить жителів області за змоги залишатися вдома та бути обережними, не наближатися до оголених дротів, обірваних ліній, відкритих дверей та люків електроустановок, а також пошкоджених опор.

Поради під час можливих масових відключень через негоду:інформацію про аварійні відключення можна перевірити на сайті компанії в розділі Аварійні відключення. Якщо ваша адреса там є, – енергетики вже знають про відключення та відновлюють електропостачання. Якщо ви не знайшли свою адресу – повідомте про це у кол-центр ДТЕК Дніпровські електромережі на сайті компанії, за телефонами (056/066/067) 790 99 00, через сторінку Facebook або чат-бот уViberтаTelegram.

Чому під час негоди може вимкнутися світло та який алгоритм дій при аварійному відключенні, – можна дізнатися з відео #ПростоПроЕнергетику, в якому генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук надав відповіді на найпоширеніші питання. Також ми підготували коротку відеоінструкцію – як користуватися онлайн-послугами на сайті та, зокрема, дізнатися про планові та аварійні відключення за своєю адресою. Її можна переглянути за посиланням.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook