ГлавнаяОбщество

22 квітня частина правого берега Дніпра буде без води у зв’язку з ремонтом великого водогону

22 квітня частина правого берега Дніпра буде без води у зв’язку з ремонтом великого водогону

22 квітня на весь день буде припинено водопостачання на частині правого берега Дніпра, яка примикає до набережної. Це пов’язано з аварійно-відновлювальними роботами на великому центральному водогоні, що проходить від Кайдацької насосно-фільтрувальної станції до ж/м Перемога-6. Воду відключать з 01:00 двадцять другого квітня і відновлять подачу до 09:00 двадцять третього квітня. Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради.

За словами начальника інспекції по контролю за ремонтами експлуатаційних мереж КП «Дніпроводоканал» Сергія Ченчевича, 22 квітня бригади підприємства працюватимуть одночасно на семи різних локаціях центрального водогону, зокрема по вул. Набережній Заводській, Набережній Перемоги.

«Необхідно відключити воду, оскільки проводитимуться зварювальні роботи, заміна запірної арматури. Проведений ремонт дозволить безперебійно й якісно подавати водопостачання нашим абонентам», – підкреслив керівник.

На згаданий період водопостачання відключать:

  • Новокодацький район, вулиці: Набережна Заводська, Ударників, Маяковського та Квітки-Основ’яненка;
  • Чечелівський район, вулиці: Павлова, Академіка Белелюбського, Пастера, Набережна Заводська, Братів Бестужевих, Івана Езау;
  • Центральний район, вулиці: Половицька та Січеславська Набережна; пл. Вокзальна, просп. Дмитра Яворницького (парна сторона);
  • Шевченківський район, вулиці: Юліуша Словацького, Коцюбинського та Січеславська Набережна; просп. Дмитра Яворницького (парна сторона);
  • Соборний район, вулиці: Січеславська Набережна, Набережна Перемоги, Ливарна, В. Вернадського (№ 35), П. Нірінберга, Поля, Колодязна, Кам’яна, 6-ї Стрілецької Дивізії, Яружна та ж/м Перемога 1-6.

У КП «Дніпроводоканал» закликають мешканців й абонентів згаданих адрес не період відключення створити необхідний запас води.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook