ГоловнаCуспільство

Незабаром зі світлом: у Дніпрі, на вулиці Деревлянській, закінчують встановлювати зовнішнє освітлення

Незабаром зі світлом: у Дніпрі, на вулиці Деревлянській, закінчують встановлювати зовнішнє освітлення

У Дніпрі, на вулиці Деревлянській, закінчують встановлювати зовнішнє освітлення. Раніше лише частина її була з ліхтарями, а зараз комунальники роблять усю. Уже прокладено 1,1 км самонесного ізольованого проводу, встановлено до існуючих восьми опор двадцять нових, а також 32 кронштейни. Про це повідомляє прес-служба Дніпровської міської ради.

«Зараз монтуємо понад 40 світильників і підключаємо їх до магістральної мережі. На поворотах і пішохідних переходах ставимо по два світильники. Усі інші кронштейни будуть з одним. Загалом ситуація з освітленням тут кардинально зміниться. Попри те, що на цій вулиці промзона, через неї люди з приватного сектору йдуть до метро та залізничної платформи. Тому мешканці звернулися до міського голови Бориса Філатова зробити тут освітлення, щоб було безпечно», – підкреслив начальник експлуатаційно-технічного району № 2 КП «Міськсвітло» Андрій Алексеєв.

За словами співробітника підрядної організації, яка виконує роботи, Володимира Литвина, нові світильники – сучасні й енергоощадні, а кронштейни – оцинковані, тобто служитимуть довше: «На нових світильниках сучасне скло, а не пластик, як на багатьох старих. Це означає, що світло буде яскравим, у теплих відтінках, а також не тьмянішатиме». Закінчити відновлення зовнішнього освітлення на вулиці Деревлянській планують до середини травня.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook