ГоловнаCуспільство

Обережно, потяг: водіїв Дніпропетровщини закликають бути уважними на залізничних переїздах (КОРИСНО)

Обережно, потяг: водіїв Дніпропетровщини закликають бути уважними на залізничних переїздах (КОРИСНО)

Водіїв застерігають бути уважними на залізничних переїздах. Адже це – зона підвищеної небезпеки. Про що слід пам’ятати, аби запобігти аварії, розповіли в управлінні транспорту Дніпропетровської ОДА.

«На Дніпропетровщині – майже 400 залізничних переїздів. Слід пам’ятати, що це – зона підвищеної небезпеки. Найчастіше аварії трапляються з вини водіїв авто, які нехтують правилами дорожнього руху. Аби не ризикувати своїм життям та життям пасажирів, необхідно бути уважними», – зазначили в управлінні.

Перетинати залізничні колії можна лише на облаштованих переїздах. Обов’язково – керуватися сигналами чергового, положенням шлагбаума, світловою та звуковою сигналізацією, дорожніми знаками і розміткою.

Шлагбаум опущений або почав опускатися, черговий стоїть з піднятим над головою жезлом, червоним ліхтарем, прапорцем або з витягнутими в сторони руками – рух заборонено.

Не можна перетинати переїзд і якщо лунає звуковий сигнал або ввімкнений світлофор. Заборонено самостійно відкривати або об’їжджати шлагбаум.

Перед початком руху необхідно перевірити, чи не наближається потяг.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook