ГлавнаяОбщество

Ще 13 шкільних автобусів отримали громади Дніпропетровщини

Ще 13 шкільних автобусів отримали громади Дніпропетровщини

Сьогодні ключі від нового транспорту вручили школам Мирівської, Петшотравенської, Губиниської, Магдалинівської, Піщанської, Вербківської, Троїцької, Юр’ївської, Васильківської, Іларіонівської, Межівської, Новопавлівської, Покровської територіальних громад. Загалом шкільний автопарк області налічує 476 автобусів, які забезпечують підвезення понад 20 тис. учнів та педагогів. Про це повідомили в прес-службі Дніпропетровської обласної ради.

«Наразі із загальної кількості 175 автобусів вже мають термін експлуатації понад 10 років. Саме тому оновлення автопарку є надзвичайно необхідним для нашої області. На цей рік ми маємо офіційних звернень від громад на придбання 62 автобусів. З них 26 вже відправились на місця своєї роботи», - розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Автобуси придбані на умовах співфінансування з місцевими бюджетами, загальна сума договорів складає більше 42 млн грн.

«Вартість одного нового автобуса виробництва «Чернігівського Автозаводу» — 1 мільйон 647 тисяч 900 гривень. Він розрахований на 27 учнів і трьох супроводжуючих осіб. Всі транспортні засоби відповідають затвердженим стандартам для перевезення школярів», - повідомив Анатолій Коломоєць, голова постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти, соціальної політики та праці.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook