ГлавнаяОбщество

​У Дніпрі понад 70 учасників АТО/ООС з рідними приєдналися до запливів на каяках

Дніпропетровська ОДА організувала два запливи на каяках для АТОвців та їхніх рідних. До активного відпочинку на воді долучилися понад 70 військових із дружинами та дітьми. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Іван Начовний. 

«Вже стало доброю традицією влітку влаштовувати для бійців запливи на туристичних каяках. Це гарний спосіб реабілітації. Чудова нагода активно відпочити разом із рідними.  А ще – можливість побути на самоті з природою», – розповів Іван Начовний. 

Учасники сплавлялися в районі Набережної Перемоги, неподалік від гребного каналу. 

Вперше на каякінгу родина Остапович. З парами визначилися заздалегідь: разом із батьком попливе 6-річний Ярослав. З дружиною – старша донька. 

«Зазвичай відпочиваємо з дітьми у парку. Влітку на пляж ходимо. А тут побачили оголошення в соцмережі про заплив. Ніколи раніше не плавали на каяках. Тож вирішили спробувати», – сказав АТОвець Олег Остапович. 

Під час запливу головне – пам’ятати правила безпеки. Про них нагадують на інструктажі. А ще розповідають, як тримати весло та керувати ним. 

Серед учасників – і завсідники каякінгу. Олег Данилюк прийшов із дружиною та родиною дорослої доньки. 

«Дуже вдячний ОДА за такий відпочинок. Настрій чудовий. Завжди катаємося із задоволенням. Зазвичай рухаємося до найближчого пляжу. Там купаємося і повертаємося назад», – поділився АТОвець Олег Данилюк. 

Такі запливи об’єднують сім’ю та заряджають енергією, додала Вікторія Данилюк. Можна розслабитися, забути про проблеми та переключитися на позитив. 

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook