ГлавнаяОбщество

Борис Філатов привітав одне з потужних підприємств із відкриттям логістичного центру та наголосив на важливості створення нових робочих місць

Борис Філатов привітав одне з потужних підприємств із відкриттям логістичного центру та наголосив на важливості створення нових робочих місць

Ефективна співпраця місцевого самоврядування та бізнесу дозволяє Дніпру отримувати нові робочі місця. Борис Філатов наголосив: для нього як для мера великого міста важливо, аби бізнес був соціально відповідальним. Так під час локдауну торік «Біосфера» активно підтримувала платформу допомоги самотнім літнім людям. Нині – долучається до екологічних ініціатив міста. 20 липня корпорація «Біосфера» відкрила новий складський комплекс. Тут зберігають й обробляють продукцію компанії. Звідси ж вона експортується, зокрема, на міжнародні ринки. Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міської ради.

«Наш Дніпро славний своїми інтелектом і професійністю. Для міста важливо, щоб створювалися нові робочі місця. Коли це відбувається, коли зберігається так звана спадкоємність під час виробництва — це прекрасно. У всіх сферах діяльності», — сказав міський голова. 

Зі свого боку засновник та СЕО корпорації «Біосфера» Андрій Здесенко зауважив: «Кілька років тому ми придбали цю площу у вже неробочого виробництва та менше ніж за рік змогли трансформувати весь простір під новий логістичний центр. Він відображає нашу потребу у розширенні. Ми збільшуємо наш потенціал майже вдвічі і готуємося до ще більшого розвитку».

Також Борис Філатов та Андрій Здесенко оглянули виробничі потужності підприємства, одна з яких працює на виготовлення дитячих підгузків. Сучасна лінія здатна щохвилини випускати 600 таких продуктів.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook