ГлавнаяОбщество

У Дніпрі виявили ще дві точки, де незаконно продавали алкогольні та тютюнові вироби

У Дніпрі виявили ще дві точки, де незаконно продавали алкогольні та тютюнові вироби

16 вересня у Дніпрі під час чергового рейду співробітники комунального підприємства «Муніципальна варта» виявили одразу дві точки незаконної торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. Про це повідомили у прес-службі Дніпровської міської ради. 

Перша розташовувалася на вул. Панікахи, 28. Тут продавали тютюнові вироби без акцизних марок, а також алкоголь просто у пластикових пляшках без етикеток. Сертифікати якості або дозвільні документи на торгівлю – відсутні. Подібні порушення було зафіксовано і у магазині на вулиці Тополиній, 9.  На обидва місця викликали співробітників поліції, які вилучать товар та складуть протоколи. Зібрані матеріали направлять до суду. 

«На цьому тижні це вже 9-те порушення у сфері торгівлі алкогольними та тютюновими виробами. За цей час було виявлено та вилучено понад 5 000 тютюнових виробів та понад 1000 літрів алкоголю. Загалом з початку року у місті проведено близько 800 рейдів та виявлено понад 150 порушень у сфері торгівлі алкогольними та тютюновими виробами», – сказав старший інспектор КП «Муніципальна варта» Юрій Антонюк.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook