ГлавнаяОбщество

6,5 мільйонів на нову систему постачання кисню для хворих на COVID

Депутати Дніпропетровської обласної ради проголосували за збільшення видатків для проведення робіт з реконструкції мережі медичного киснепостачання для Дніпропетровської обласної лікарні ім. І.І. Мечникова. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської обласної ради. 

Сьогодні бюджетна комісія узгодила 6 562 700 грн для будівництва стаціонарної системи, яка забезпечить 101 ліжко у ковідному відділенні лікарні подачею кисню.

Окрім того, 1 000 000 грн виділено також для лікарні ім. І.І. Мечникова на придбання медикаментів та виробів медичного призначення для хворих на СОVІD-19.

«Динаміка госпіталізацій в регіоні продовжує зростати. Більшість інфікованих з ускладненнями - не вакциновані. Наголошую вкотре: вакцинація - єдиний на сьогодні ефективний спосіб захистити себе від важкого перебігу хвороби. Наразі ми робимо усе необхідне для забезпечення пацієнтів наших медзакладів потрібним обладнанням та медикаментами», - зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук. 

Окремо для лікування мешканців області з офтальмологічною патологією «Дніпропетровській обласній клінічній офтальмологічній лікарні» спрямували 1 000 000 грн.

Також комісія проголосувала за виділення коштів на придбання обладнання для дітей з обмеженими можливостями для обласного «Психоневрологічного центру медико-соціальної реабілітації дітей з тяжкими розладами мовлення та ураженнями ЦНС».

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook