ГлавнаяОбщество

​Новий міський застосунок «D-Transport» – для всіх смартфонів!

У Дніпрі запрацював застосунок «D-Transport». Там можна бачити точний рух всього громадського транспорту міста: тролейбусів, трамваїв, автобусів і метро. Завантажується застосунок через Google Play Store та App Store. Про це повідомляють у Дніпровській міській раді.

«Ми робимо все для зручності дніпрян. Нещодавно представили чат-бот контакт-центру – серед містян він дуже популярний, адже можна швидко та зручно подати заявку щодо вирішення комунальних питань. І зараз для якісного моніторингу руху пасажирського транспорту запускаємо сервіс «D-Transport»», – доповів заступник міського голови щодо цифрової трансформації Костянтин Цепенніков. Раніше у Дніпрі користувалися всеукраїнськими сервісами, які також передають інформацію щодо руху транспорту.
«Якість GPS-трекерів в Україні різна, більшість сервісів «узагальнювала» інформацію, а от міський застосунок передаватиме все максимально точно, адже отримуватиме інформацію з єдиного оперативно-диспетчерського центру, до якого надається інформація про рух 35 маршрутів електротранспорту (14 трамваїв, 21 тролейбус), 99 автобусних маршрутів», – зауважив директор департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міської ради Ігор Маковцев. На застосунок «D-Transport» містянам приходитимуть повідомлення про зміни в русі – сталася аварія чи ведуться ремонтні роботи. А ще він абсолютно безкоштовний і не має реклами. «На нашому сайті (https://det-dnipro.dp.ua/prezentatsiya-dodatku-d-transport/) є й інструкції з користування», – підкреслив начальник оперативно-диспетчерського центру КП «Дніпровський електротранспорт» Олег Клевцов.
«Також дніпряни зможуть обирати улюблені маршрути, є важлива інформація для людей з інвалідністю (наприклад, щодо низькопідлогового транспорту) та оплата онлайн. Звичайно, сервіс ще допрацьовуватиметься, тож ми чекаємо на фідбек від містян щодо доповнень», – підсумувала керівниця проєкту Ірина Ткаченко.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook