ГлавнаяОбщество

У ЦПМСД № 5 та центрі підтримки дітей та сімей «Довіра» влаштували свято до Дня святого Миколая

У Дніпровському центрі первинної медико-санітарної допомоги № 5 привітали дітей із прийдешнім Днем святого Миколая і новорічними святами. Під час заходу для малечі влаштували розважальну програму з Дідом Морозом і Снігуркою. А діти розповіли тематичні вірші й отримали подарунки. Про це повідомляє прес-служба Дніпровської міської ради. 

«Уже третій рік поспіль напередодні Дня святого Миколая влаштовуємо свято для наших дітлахів. Готувалися усім колективом. Дитячу зону у холі прикрасили у новорічному стилі. Звісно, встановили ялинку. Одне задоволення бачити радість і щирі посмішки дітей», – поділилась генеральна директорка центру первинної медико-санітарної допомоги № 5 Альбіна Аношко.

Дніпрянка Наталія Баришпол разом з чотирирічною донечкою Софією – одні з гостей свята у ЦПМСД № 5: «Прийшли зранку до центру зробити аналіз крові, при вході донечку привітали та запросили долучитися до святкової програми. Гарна справа влаштовувати такий розважальний захід з врученням подарунків. У дітей одразу з’явився святковий настрій».

Також цього дня у центрі підтримки дітей та сімей «Довіра» теж влаштували свято до Дня святого Миколая. Діти прикрасили ялинку на подвір’ї, долучилися до хороводів, танців, співів, а також до майстер-класу з приготування піци в подовій печі. Під час заходу працював ярмарок із дитячих поробок, які можна було придбати. Усі вихованці до новорічних свят отримали подарунки.

«З новорічними святами вітаємо усіх дітей, які виховуються у наших соціальних закладах. Обов’язково вручаємо подарунки. Усі дітлахи чекають на новорічні свята, День святого Миколая, а дітки, які опинилися у складних життєвих обставинах, – тим паче. Радісно бачити їх усміхненими і щасливими», – сказав заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики Едуард Підлубний.

Водночас директорка центру підтримки дітей та сімей «Довіра» Тетяна Науменко розповіла: «Свято Миколая у нашому закладі влаштовуємо щороку. Діти на нього дуже чекають, готуємося усі разом. Цього разу наші вихованці власноруч зробили новорічні прикраси для ярмарку – ялинки, сніговики, підсвічники тощо. Свято почалося на подвір’ї, а продовжилося у музичній залі, де для дітей показали виставу, шоу мильних бульбашок. Для діток важливо створити теплу атмосферу свята, щоб вони отримали позитивні емоції, посмішки і, звісно, подарунки».

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook