ГлавнаяОбщество

Антипаркувальні стовпчики, заборонна розмітка, надходження за паркомісця: у Дніпрі підбили підсумки роботи у сфері паркування за 2021 рік

У Дніпрі з початку нинішнього року встановлено 2,5 тис. антипаркувальних стовпчиків, на 85 локаціях нанесено спеціальну розмітку, яка забороняє паркування, зупинку чи стоянку авто. А також облаштовано 68 майданчиків для безкоштовного паркування.

«Усе це робиться для упорядкування паркувального простору, безпеки дорожнього руху і пішоходів. Антипаркувальні стовпчики встановили переважно у центральній частині Дніпра, а з наступного року, враховуючи побажання містян, активно робитимемо це і на житлових масивах, мікрорайонах», — розповів під час виїзної пресконференції 24 грудня заступник директора КП «Транспортна інфраструктура міста» Віталій Шаповалов.

З початку року до бюджету міста надійшло понад 21 млн грн збору за місця для паркування транспортних засобів. Тоді як за аналогічний період 2020-го ця сума була – 14 млн грн.

Також цьогоріч для упорядкування паркувального простору запроваджено зонування в оплаті: зона А – 18 грн/год; зона В – 15 грн/год; зона С – 10 грн/год; зона Z – 20 грн/год.

За словами заступника директора КП «Транспортна інфраструктура міста», у Дніпрі працює 225 платних майданчиків для паркування з понад 6 тис. паркомісцями, з них майже 2 тисячі – для осіб з інвалідністю. Водночас у місті створено 214 безкоштовних паркувальних майданчиків (4 632 паркомісця, з них майже 500 — для осіб з інвалідністю).

«Наступного року з-поміж іншого плануємо приділити увагу перевірці цілодобових і нічних парковок – як вони обладнані, чи відповідає кількість припаркованих транспортних засобів умовам договору, схемі організації дорожнього руху тощо», — додав Віталій Шаповалов.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook