ГлавнаяОбщество

У Дніпрі стоматологічні послуги для учасників АТО/ООС – цілком безкоштовні

У Дніпрі в рамках комплексної програми «Здоров'я населення м. Дніпра» учасникам АТО/ООС проводиться безкоштовне лікування зубів та зубопротезування високоякісними препаратами. Торік зубопротезування проведено 407 демобілізованим учасникам АТО/ООС, а 64 особам встановлено зубні імплантати. На цей рік у міському бюджеті на стоматологічну допомогу учасникам АТО/ООС передбачено понад 5 млн грн. Про це повідомляє прес-служба Дніпровської міської ради.

За словами генеральної директорки стоматологічної поліклініка № 1 Марти Василишиної, наразі у черзі на стоматологічне лікування перебувають 384 учасники АТО/ООС.

«Цей вид медичної допомоги користується попитом серед такої категорії містян. У нашій поліклініці створений маршрут для таких пацієнтів, складається план лікування. Наприклад, торік зубопротезування виконали 139 учасникам бойових дій. Для цього проводитися і відповідна підготовка. Маємо високоякісне обладнання, стоматологічні установки, матеріали, зокрема й для встановлення імплантатів. Такі пацієнти можуть до нас звертатися. Для цього необхідно мати посвідчення учасника АТО/ООС та реєстрацію проживання у Дніпрі», – розповіла під час пресконференції 17 лютого Марта Василишина.

Ветеран АТО/ООС Юрій Єгоров прийшов цього дня на профілактичний огляд до стоматологічної поліклініки № 1. Він розповідає, що безкоштовною стоматологічною допомогою в рамках муніципальної програми користується вже не вперше: «Раніше тут пломби робив, чищення зубів, а торік мені встановили два імплантати. Зараз прийшов на профілактичний огляд. Тут працюють професійні лікарі, і стоматологічні послуги на високому рівні. А для учасників АТО/ООС вони – цілком безкоштовні. Під час служби не завжди є можливість доглядати за зубами і багато хто з демобілізованих мають проблеми. Тому стоматологічна допомога – дуже важлива», – підкреслив чоловік.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook