ГлавнаяОбщество

У Дніпрі працює 21 спортивна школа: як записатися на заняття

У Дніпрі працює 21 спортивна школа, серед них 9 олімпійського резерву, 12 – дитячо-юнацькі спортивні школи. В цих закладах позашкільної освіти тренуються понад одинадцяти з половиною тисяч вихованців. Найпопулярніші напрямки - це футбол, дзюдо та баскетбол. Заняття для дітей безкоштовні, повідомляють у прес-службі мерії Дніпра.

«У спортивних школах Дніпра культивуються 36 видів олімпійського спорту та 14 неолімпійських. В 14-ти спортивних школах міста є спеціальна профільна база, також у кожної школи є договір з загальноосвітніми школами про те, щоб у них були представлені ті чи інші спортивні секції», - розповів начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики міськради Олександр Осипов. 

У КПНЗ «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 6» (просп. Слобожанський, 36-Д) дітей навчають дзюдо та фехтуванню. Заняття проходять кожного дня, їх відвідують понад 650 вихованців, наймолодшим спортсменам – 6 років, найстаршим – 23 роки. 

Закладу є чим похизуватися, розповів директор спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 6 ДМР Григорій Король: «Наш вихованець, фехтувальник Лев Кордієнко нещодавно став призером Кубку Світу серед юніорів, його тренер - рідний брат, вони зараз виступають на Кубках світу, Європи».

Дізнатись перелік спортивних шкіл у Дніпрі, дізнатися їх адреси та контакти можна на сайті міськради Дніпра - https://dniprorada.gov.ua/uk/page/komunalni-zakladi-dniprovskoi-miskoi-radi , або на сайті департаменту гуманітарної політики ДМР - https://humpolitic.dniprorada.gov.ua/category/departament-gumanitarnoi-politiki/upravlinnya-sportu/pidporyadkovani-zakladi/ .

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook