ГлавнаяОбщество

​Про стан на дорогах та роботу правоохоронців

80% особового складу поліції нині чергує на вулицях Дніпропетровщини. Про це на брифінгу розповів заступник начальника Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області Володимир Богоніс, передає прес-служба Дніпропетровської обласної ради.

Він зазначив, що правоохоронці слідкують за громадським порядком, займаються охороною критичної інфраструктури, разом з нацгвардією встановлюють й чергують на блокпостах. 

«Звертаю увагу громадян, що поліція має право оглядати автомобілі мешканців, проводити поверхневий обшук, обмежувати рух окремих автівок й городян. Прошу поставитись з розумінням й не чиніть опору правоохоронцям. Поліцейські захищатимуть спокій громадян до останнього патрону», - сказав Володимир Богоніс.

Щодо стану на дорогах: в напрямку Києва та Кропивницького спостерігається трафік. Рух автошляхом Н-23 обмежено.

«На трасу Н-23 впав снаряд. Зараз ми усуваємо там наслідки вибуху й незабаром відновимо рух. Решта доріг - в проїзному стані. Нагадую, що у нас цілодобово працює диспетчерська служба автодоріг. Всі уточнення та питання ви можете поставити за телефоном 0950097090», - сказав начальник служби автодоріг в області Олександр Коломійцев.

За інформацією Департаменту транспорту та транспортної інфраструктури міськради, ввечері 24 лютого у годину-пік в Дніпрі буде скорочено кількість громадського транспорту на 30%, інтервали руху збільшені на усіх маршрутах Дніпра та інших крупних міст регіону. Такі рішення обґрунтовані необхідністю економії палива, різким зниженням пасажиропотоку та частковою мобілізацією водіїв.

Закликаємо людей за можливості лишатись вдома та без нагальної потреби не користуватись громадським транспортом!

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook