ГоловнаCуспільство

На залізничному вокзалі Дніпра розділили транспортні потоки та облаштували пункти обігріву – Філатов

У Дніпрі вдосконалюють логістику залізничних перевезень. На центральному вокзалі міста розмежували транспортні потоки. Скеровують на різні виходи тих, хто евакуюється, і тих, хто прямує на приміські потяги. А ще облаштували пункти обігріву. Про це під час брифінгу повідомив Дніпровський міський голова Борис Філатов, передає прес-служба мерії.

«Звертаюся до усіх, хто планує виїхати у бік Західної України. Ми налагоджуємо логістику на залізничному вокзалі. Для цього розмежували транспортні потоки. Ті, хто евакуюються – роблять це із західної сторони вокзалу, з першої платформи. Орієнтир – магазин «АТБ». Ті, хто вирушає на приміські та інші потяги – заходять до центрального входу. Будь ласка, дотримуйтеся наших рекомендацій», – сказав Борис Філатов. 

Він додав – вчора із Дніпра вирушило 5 евакуаційних потягів. На сьогодні планують 8 рейсів.

«Житлово-комунальні служби міста працюють у штатному режимі. Снігоприбиральна техніка розчищає дороги», – розповів Дніпровський міський голова.

Стабільна ситуація і у медичній галузі. Лікарні та амбулаторії мають запаси медикаментів. Усі лікарі – на робочих місцях.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook