ГлавнаяОбщество

Переселенців, що прибувають до Дніпропетровщини, просять по можливості переїжджати до західної частини України: Лукашук пояснив причину

Обласна влада просить виїжджати з Дніпропетровщини внутрішньо переміщених осіб, які зараз тут перебувають. Про це у своєму Telegram-каналі написав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук. Він додав: приводів для паніки немає, але ситуація на Донецькому напрямку може загостритися й кількість переселенців зі східної частини України до Дніпра може збільшитися в рази.

«Це пов‘язано із ситуацією на Донецькому напрямку, яка може загостритися. А отже кількість переселенців на Дніпропетровщині може збільшитися в рази. Тому просимо всіх внутрішньо переміщених осіб, які хочуть та можуть виїхати, переїжджати до західних регіонів України. Це зменшить навантаження на наші громади і допоможе впоратися із можливим напливом людей», – написав Микола Лукашук.

Він додав: щодня з Дніпра та Кривого Рогу курсують евакуаційні потяги. Виїхати з області можна й власним транспортом – дороги відкриті. 

«Обласна влада не закликає залишати домівки жителів Дніпропетровщини. Рішення про виїзд приймайте самостійно. 

Я наголошую: причин для паніки немає! Наразі ситуація на Дніпропетровщині стабільна і знаходиться під повним контролем Збройних сил України. На всіх напрямках - Херсонському, Донецькому, Харківському, Запорізькому - наші ЗСУ зараз міцно тримають оборону. І триматимуть її до Перемоги. 

Будь ласка, вірте в наші Збройні сили і не піддавайтеся паніці», – резюмував голова Дніпропетровської обласної ради.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook