ГлавнаяОбщество

Дніпровська міська рада почала проводити державну реєстрацію актів цивільного стану (народження, смерті та шлюбу): де можна зробити

У рамках децентралізації органам місцевого самоврядування розширено повноваження: можна проводити державну реєстрацію актів цивільного стану у порядку виконання делегованих повноважень. Це державна реєстрація народження, смерті та шлюбу. У місті таку послугу надають три територіальних відділи управління реєстрації актів цивільного стану департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур Дніпровської міської ради. Про це під час брифінгу 24 травня розказала начальниця управління департаменту адміністративних послуг та дозвільних процедур мерії Наталія Щебликіна.

«Послугу можна отримати в приміщенні КП «БТІ» (вул. Воскресенська, 9), у ЦНАПі «Лівобережний» (просп. Слобожанський, 31-Д) та «Правобережний» (вул. Марії Кюрі, 5). А зареєструвати смерть – ще й за адресою: вул. Полігонна, 18-Б. Послуга державної реєстрації, яку почали надавати від початку травня, набирає популярності. Звертаються і переселенці. Під час воєнного стану державні послуги, зокрема й реєстрація актів цивільного стану, надаються за принципом екстериторіальності, тобто громадянин може звернутися до будь-якого органу державної реєстрації», - деталізувала Наталія Щебликіна.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook