ГлавнаяОбщество

Поінформований — попереджений: у Дніпрі для слухачів Університету третього віку провели черговий тренінг з інформаційної безпеки

У Дніпрі триває серія тренінгів з медіаграмотності для студентів Університету третього віку (УТВ). Під час лекцій фахівці Ситуаційного центру Дніпра серед іншого навчають, як розрізняти правдиву інформація від фейкової, розповідають про різні шахрайські схеми та як їх розпізнати, як не вестися на провокації тощо. Про це повідомляють у прес-службі Дніпровської міської ради.

«Це вже друга така лекція. З огляду на проведене перше заняття слухачам дуже сподобалося. Тому, звісно, продовжуватимемо. І наступного вівторка буде наступна лекція. Отримана інформація допомагає правильно трактувати події в країні, не потрапляти під вплив різних маніпуляцій, до інформаційних пасток, які можуть впливати на вибір людини, поняття ситуації тощо», – зазначила завідувачка сектору планування заходів управління з питань розвитку соціального захисту населення департаменту місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики міської ради Маргарита Прядка. 

Водночас представниця Ситуаційного центру Дніпра Юлія Гаркавенко зазначила: «Минулого разу говорили про медіа, як відбувається взаємодія, як аудиторія отримує продукт тощо. А сьогодні розібрали тему фейків, вчилися вимикати емоції, розрізняти заголовки та види дезінформації на практичних прикладах. Загалом у нинішні часи медіаграмотність потрібна усім. Приємно бачити, коли учасники УТВ розуміють і гарно сприймають почуту інформацію. За власними відчуттями як лектора — відгук стовідсотковий». 

Учасниця Університету третього віку Раїса Курінна вже вдруге відвідує лекцію з медіаграмотності і ділиться своїми враженнями: «Ці лекції дуже цікаві і корисні. Нині дуже багато інформації, зокрема й в Інтернеті, тому просто необхідно мати знання як правильно її розрізняти: чи є вона правдивою, чи фейковою. А ще більш цікаво бути на лекції, оскільки часто присутні і практичні завдання для відпрацювання отриманої інформації»

Долучитись до серії тренінгів з медіаграмотності ще можна, вільні місця є. Записатись можна за номерами: 093 134 46 69, 068 753 71 71, 093 264 50 34 та 099 607 56 97 (вайбер).

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook