ГоловнаCуспільство
Спецтема

В Україні зростає кількість хворих на COVID-19, - Віктор Ляшко про можливість тестування на коронавірус

В Україні зростає кількість хворих на COVID-19 та госпіталізованих. Про це під час робочої поїздки до Запоріжжя повідомив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко. Він зауважив, що незважаючи на війну, як і раніше, всюди, де це можливо, проводиться безоплатне тестування на коронавірус. Ляшко також додав: готуватись до зростання кількості випадків COVID-19 треба зараз, а не восени, передає прес-служба МОЗ.

«Кількість випадків COVID-19 та госпіталізованих зростає. До прикладу, лише за минулий тиждень ми маємо +33% нових випадків та більш як 1500 нових пацієнтів у лікарнях. Для контролю поширення хвороби нам потрібно активно працювати над тим, щоб діагностика відбувалась вчасно», – наголосив очільник Міністерства охорони здоров’я.

Віктор Ляшко додав, що незважаючи на війну, як і раніше, всюди, де це можливо, проводиться безоплатне тестування. У кожному регіоні є як і «експрес-тести», так і ПЛР-тести для проведення відповідних досліджень у достатній кількості.

Загалом по країні тестів достатньо для проведення 1,4 млн досліджень.

Зі слів Міністра, зараз держава вже доопрацьовує і можливості отримання у якості гуманітарної допомоги вакцини від грипу від міжнародних партнерів. Вона буде спрямована у першу чергу для щеплення медиків та людей із груп ризику.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook