ГлавнаяОбщество

У 2022 році від приватизації державних об᾽єктів Дніпропетровщини до бюджету країни надійшло 118 млн грн

На Дніпропетровщині у 2022 році приватизували 10 державних об’єктів. Від їх продажу до бюджету країни надійшло 118 млн грн. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Навіть у війну місцевий бізнес зацікавлений у приватизаційних аукціонах. Підприємці готові інвестувати у власні міста та громади. Адже кожна гривня, вкладена у приватизацію, зміцнює економічний тил України і наближає нашу перемогу», – зазначила начальниця Регіонального відділення Фонду держмайна України по Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях Ганна Миргородська.

Серед приватизованих у 2022-му об’єктів – нежитлові приміщення у Дніпрі. За них на аукціоні змагалися 27 учасників. За час торгів стартова ціна зросла у 175 разів – з 93 тис до 16,3 млн грн.

5 учасників претендували на Державний пакет акцій одного із дніпровських підприємств, яке спеціалізувалось на дослідженнях у сфері природничих і технічних наук. Його придбали за 75 млн грн.

Перелік об’єктів, які можна приватизувати в регіоні – у відкритому доступі. Там пакети акцій, держпідприємства, об’єкти соціальної сфери, нежитлові приміщення, недобудови. Виставляється на торги нерухомість, яка може зацікавити малий та середній бізнес. Окрім стратегічно важливих об’єктів.

Процедура торгів проходить на платформі електронних аукціонів Прозорро.Продажі.

Ознайомитися з інвестиційним меню можна тут. Більше інформації про об’єкти приватизації на сайті.

Читайте новости МОСТ-Днепр в социальной сети Facebook