ГоловнаCуспільство

Для безпеки водіїв і пасажирів: у центрі Дніпра ремонтують аварійну колію: коли завершать роботи

Для безпеки водіїв, пішоходів та пасажирів. У Дніпрі тривають ремонти аварійних трамвайних переїздів та колій. Кипить робота у самісінькому центрі міста, де курсує популярний трамвайний маршрут № 1: перехрестя просп. Д. Яворницького та вул. М. Грушевського. Там замінюють аварійну колію, адже востаннє ремонт виконували ще у 2005-му.

«Довжина ремонтної ділянки 167 м в одноколійному вимірі, з яких 58,5 м будуть вкладені широкоплощинними плитами, а 108,5 м будуть на залізобетонних шпалах. Тут доволі жвавий рух транспорту, тому вирішили робити ремонт саме за такою технологією. Наразі тривають підготовчі роботи – зробили котлован, й завтра вже робитимемо щебеневу подушку, щоб укладати широкоплощинні плити. Задіяні 17 робітників та 8 одиниць техніки», – розповідає представник підрядної організації Олег Савченко. Роботи планують завершити 15 грудня.

Рух на цій ділянці перекритий до 4 грудня, громадський транспорт курсує зі змінами. Тож водіїв та пасажирів просять враховувати зміни, стежити за дорожніми знаками та обирати альтернативні маршрути.

До того ж у зв'язку з перекриттям руху на перехресті вулиці В'ячеслава Липинського та проспекту Дмитра Яворницького дозволено при з'їзді з Нового мосту рух вулицею Володимира Великого до вулиці Володимира Мономаха та здійснення лівого повороту на даному перехресті.

Детальніше про зміни https://www.facebook.com/dmrtransporty/posts/pfbid02xyrauZx2eXEskUpz1bYzXcdLsqwEq2Lf8wiznhV6X8Wvx4VmJAGmdyxum4fPAq9sl

Також триває ремонт трамвайного переїзду на перехресті вулиць Павлова та Академіка Белелюбського. Задля виконання робіт призупинили рух трамвая № 19. Для зручності пасажирів був введений комбінований квиток «Трамвай № 19 – Метро».

«Тут була аварійна ділянка, й підприємство вирішило провести ремонт. Роботи виконуються без перекриття руху автомобільного транспорту», – зазначив головний інженер КП «Дніпровський електротранспорт» Володимир Легкий. «На цій ділянці замінять 137 метрів трамвайних колій, будуть вкладені 60 м залізобетонних плит на самому переїзді та 77 метрів – на класичних дерев’яних шпалах», – уточнив начальник ремонтно-будівельного управління КП «Дніпровський електротранспорт» Ігор Погорєлов.

На цій ділянці ремонт триватиме до 27 листопада.

Читайте новини МОСТ-Дніпро у соціальній мережі Facebook